mobileteknik.com
Alışveriş Sepetim

Değerli müşterilerimiz, Kurban Bayramı dolayısı ile 07/07/2022 tarihinden sonra vereceğiniz tüm siparişler 18/07/2022 tarihinden itibaren kargolanmaya başlanacaktır. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimiz ile kutlarız, iyi bayramlar dileriz.

Cep Telefonu - Tablet Aksesuarları

Cep Telefonu Aksesuarları

Cep telefonları ve tabletler ile birlikte hayatımıza sadece bu cihazlar değil aynı zamanda da bu ürünlerin aksesuarları da girdi. Telefon kılıfları, ekran koruyucular, ses sistemleri, şarj aletleri ve bir çok kategorideki binlerce ürün en uygun fiyatlarla sizlerle.

Cep Telefonu Kılıfları & Kapakları

Cep telefonu aksesuar dediğimizde aslında çok çeşitli ve çok renkli bir ürün grubu ile karşılaşıyoruz. Telefon aksesuarlarında en çok tercih edilen ürünlerin başında kılıflar ve kapaklar gelmektedir. Favori renginiz, takımınız, dizi karakteriniz, simli, desenli cep telefonu kılıfları da mevcuttur. Sadece görsel olarak değil satın alacağınız kılıf ve kapağın ek olarak telefonunuzu darbe, çizik ve düşürmelerden de koruması gerekiyor. Tabi ki telefon kılıfları bu doğrultuda çok farklı ürünler sunuyor ultra ince silikon, kapaklı cüzdanlı kılıf, şeffaf kılıf bunlardan sadece birkaçı. Örnek vermek gerekirse yaz mevsimlerinde en çok tercih edilen ürün su geçirmez kılıflardır. Ürün çeşitliliği arttıkça markalar ön plana çıkıyor ve kılıf kapak fiyatları da bu doğrultuda değişkenlik gösteriyor. Telefon veya tabletiniz için binlerce kılıf ve kapaklar en uygun fiyatlar ile stoklarımızda yer almaktadır.

Cep Telefonu Ekran Koruyucuları

Cep telefonu denildiğinde ilk aklımıza gelen her zaman ekranı korumak oluyor. Söz konusu telefonun ekranı olunca en az kılıflar kadar önemli olan bir ürün Ekran koruyucu filmlerdir. Ekran koruyucu filmler telefonunuzun ekranını darbe ve çiziklerden korur ve sizlere daha sağlıklı bir kullanım sağlar. Ekran koruyucu filmler kılıflarda olduğu gibi çok farklı çeşittedir ; Kırılmaz camlar, Temperli camlar, Full kaplayan camlar, Nano koruyucu camlar, Privacy camlar, Hayalet camlar ve Full body diye tabir edilen komple kaplayan ekran koruyucular bulunmaktadır. iPhone için tüm ekran koruyucular stoklarımızda yer almaktadır. Sadece iPhone için değil Samsung, Huawei, Xiaomi ve diğer tüm marka modeller için ekran koruyucular mevcuttur. Ekran koruyucu nasıl takılır sorusuna da internet bulabileceğiniz videolardan öğrenebilir ve satın aldığınız uygun fiyatlı ekran koruyucuları takabilirsiniz. Ekran koruyucu film takmak düşündüğünüzün aksine çok zor bir işlem değildir.

Şarj Cihazları, Kulaklıklar ve Daha Fazlası

Cep telefonu ve tabletleriniz için aksesuarlar sadece kılıf ve ekran koruyucu ile sınırlı değildir. Bu kategoride binlerce farklı ürün yer almaktadır. Bunlardan bazıları Şarj Aletleri, USB Kablolar, AUX Kablolar, Selfie Çubukları, Tripodlar, Taşınabilir Şarj Aletleri Powerbanklar, Bluetooth Kulaklıklar, Mikrofonlu Kulaklıklar ve daha binlerce ürün en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. En önemli kategorilerden biri de Oto Araç ürünleridir. Seyahat esnasında telefonunuzu sorunsuz ve güvenli kullanabilmek için mutlaka tercih edilmelidir. Cep telefonu tablet aksesuar kategorimizi inceleyerek aradığınız tüm ürünlere uygun fiyat, taksit seçenekleri ve Express kargo ile sahip olabilirsiniz.