mobileteknik.com
Alışveriş Sepetim

Değerli müşterilerimiz, Kurban Bayramı dolayısı ile 07/07/2022 tarihinden sonra vereceğiniz tüm siparişler 18/07/2022 tarihinden itibaren kargolanmaya başlanacaktır. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimiz ile kutlarız, iyi bayramlar dileriz.

Go-Des markalı ürünler

Go Des 5 in 1 Full Body Shield Ekran KoruyucuCihazınızı 5 in 1 koruma kalkanıyla tamamen koruyun.1.    Nano ekran koruyucu2.    Pet arka koruyucu3.    Kamera lens koruyucu4.    Şeffaf TPU koruyucu kılıf (Köşeleri darbe emici airbagli)5.    Magnetik a..
104,43TL
Go Des 5 in 1 Full Body Shield Ekran KoruyucuCihazınızı 5 in 1 koruma kalkanıyla tamamen koruyun.1.    Nano ekran koruyucu2.    Pet arka koruyucu3.    Kamera lens koruyucu4.    Şeffaf TPU koruyucu kılıf (Köşeleri darbe emici airbagli)5.    Magnetik a..
104,43TL
​​​Go Des Seramik Ekran KoruyucuCam ekran koruyucu değildir, esnek bir yapıya sahiptir5H darbeye karşı dayanıklı koruma özelliğiGünlük çiziklerden ekranınızın zarar görmesini engellerDarbe emici özelliği sayesinde cihazınızın ekranını darbelere ve düşmelere karşı korurOptik özellikleri sayesinde ekr..
83,55TL
Go Des UC-505 Magnetic Type-C To Lightning PD CableBir ucu Type-C bir ucu lightning kabloLightning magnetik uç özelliğiIşıklı Gösterge ledi1800 mm uzunlukPD hızlı şarj özelliğiKolay, hızlı ve güvenli veri aktarımı3A Amper gücü9.5V AkımIsıya karşı dayanıklı malzemeÖrgülü kablo tasarımıAşınmaya ve dar..
229,76TL
Go Des GD-UC587 4 in 1 Type-C-Lightning To PD-Usb Kablo Usb, Type-C ve Type-C , Lightning olarak dört farklı şekilde kullanabilirsiniz2.4A Usb - Lightning şarj gücü5A Usb - Type-C şarj gücü18W Type-C - Lightning şarj gücü60W Type-C - Type-C şarj gücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıHızlı şarj ..
187,98TL
Go Des GD-UC583 2 in 1 Lightning To PD-Usb Kablo Usb ve Type-C olarak iki farklı şekilde kullanabilirsinizMaksimum 20W Şarj gücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımı480 mpbs hızında veri aktarımıHızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenli şarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan naylon örgü tasarımlı ka..
146,21TL
Go Des GD-UC520 Type - C Usb Kablo 2.4 A GüçMaksimum 9.5 V voltaj gücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıHızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenli şarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan yassı naylon kablo yüzeyi tasarımıMetal alaşım kablo uçlarıKablo kırılmasını önlemek için dayanıklı bağlantıKali..
78,33TL
Go Des GD-UC520 Micro Usb Kablo 2.4 A GüçMaksimum 9.5 V voltaj gücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıHızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenli şarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan yassı naylon kablo yüzeyi tasarımıMetal alaşım kablo uçlarıKablo kırılmasını önlemek için dayanıklı bağlantıKalitel..
73,10TL
Go Des GD-UC520 Lightning Usb Kablo 2.4 A GüçMaksimum 9.5 V voltaj gücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıHızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenli şarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan yassı naylon kablo yüzeyi tasarımıMetal alaşım kablo uçlarıKablo kırılmasını önlemek için dayanıklı bağlantıKal..
78,33TL
Go Des GD-UC519 Type-C Usb Kablo2.4 A Güç1 metre uzunlukKolay veri aktarımıİstikrarlı ve güvenli şarj etmeYumuşak dokunma hissyatlı kablo yüzeyi dizaynıKablo kırılmasını önlemek için dayanıklı bağlantıPastel şık renk tasarımı ile göz alıcı bir görünümType-C girişli cihazlar için uyumludur..
73,10TL
Go Des GD-UC519 Micro Usb Kablo2.4 A Güç1 metre uzunlukKolay veri aktarımıİstikrarlı ve güvenli şarj etmeYumuşak dokunma hissyatlı kablo yüzeyi dizaynıKablo kırılmasını önlemek için dayanıklı bağlantıPastel şık renk tasarımı ile göz alıcı bir görünümMicro girişli cihazlar için uyumludur..
73,10TL
Go Des GD-UC519 Micro Usb Kablo2.4 A Güç1 metre uzunlukKolay veri aktarımıİstikrarlı ve güvenli şarj etmeYumuşak dokunma hissyatlı kablo yüzeyi dizaynıKablo kırılmasını önlemek için dayanıklı bağlantıPastel şık renk tasarımı ile göz alıcı bir görünümMicro girişli cihazlar için uyumludur..
73,10TL
Go Des GD-UC519 Lightning Usb Kablo2.4 A Güç1 metre uzunlukKolay veri aktarımıİstikrarlı ve güvenli şarj etmeYumuşak dokunma hissyatlı kablo yüzeyi dizaynıKablo kırılmasını önlemek için dayanıklı bağlantıPastel şık renk tasarımı ile göz alıcı bir görünümLightning girişli cihazlar için uyumludur..
73,10TL
Go Des GD-UC512 PD To Micro Usb KabloPD 18W GüçMaksimum 9.V voltaj1 metre uzunlukKolay veri aktarımıHızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenli şarj etmeYüksek saflıkta oksijensiz bakır tellerKararlı voltajGüvenli data aktarımıYüksek dayanıklılık ve korozyon direnciAşırı ısınma korumasıKaymayan naylon k..
114,88TL
​Go Des GD-UC511 3 in 1Usb Kablo3.0 A Güç1.2 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan naylon kumaşörgülü kablo yüzeyi tasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasınıönlemek için dayanıklı bağlantıKaliteli kalaylı bakırt..
114,88TL
Go Des GD-UC510 Type-CUsb Kablo2.4 A Güç1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiSüper uyumlulukkarışmayan kablo dizaynıİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan çizgili naylon kabloyüzeyi tasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önlemekiçin dayanıklı ..
83,55TL
Go Des GD-UC510 MicroUsb Kablo2.4 A Güç9.5 V voltaj gücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiSüper uyumlulukkarışmayan kablo dizaynıİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan çizgili naylon kabloyüzeyi tasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önleme..
83,55TL
Go Des GD-UC510 LightningUsb Kablo2.4 A Güç1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiSüper uyumlulukkarışmayan kablo dizaynıİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan çizgili naylonkablo yüzeyi tasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önlemekiçin dayanık..
83,55TL
Go Des GD-UC509 Type-CUsb Kablo3.0 A GüçMaksimum 9.5 V voltajgücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan naylon kumaş örgülükablo yüzeyi tasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önlemekiçin dayanıklı bağlantıK..
83,55TL
Go Des GD-UC509 Micro Usb KabloMaksimum 9.5 V voltajgücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan naylon kumaş örgülükablo yüzeyi tasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önlemekiçin dayanıklı bağlantıKaliteli k..
83,55TL
Go Des GD-UC509 Lightning Usb KabloMaksimum 9.5 V voltajgücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan naylon kumaş örgülükablo yüzeyi tasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önlemekiçin dayanıklı bağlantıKalite..
83,55TL
​Go Des GD-UC508 Type-CUsb Kablo5.0 A GüçMaksimum 9.5 V voltajgücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan kablo yüzeyitasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önlemekiçin dayanıklı bağlantıKaliteli kalaylı bak..
83,55TL
Go Des GD-UC508 MicroUsb Kablo3.0 A GüçMaksimum 9.5 V voltajgücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan kablo yüzeyitasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önlemekiçin dayanıklı bağlantıKaliteli kalaylı bakır..
83,55TL
Go Des GD-UC508 LightningUsb Kablo3.0 A GüçMaksimum 9.5 V voltajgücü1 metre uzunlukKolay veri aktarımıUltra hızlı şarj desteğiİstikrarlı ve güvenlişarj etmeAşırı ısınma korumasıKaymayan kablo yüzeyitasarımıAlüminyum alaşım kablouçlarıKablo kırılmasını önlemekiçin dayanıklı bağlantıKaliteli kalaylı b..
83,55TL
Go Des GD-UC504 Attraction Magnetic Fast Data Type-C Usb CableMagnetik lightning usb kabloKablonun uç giriş kısmındaki magnetik özelliği sayesinde lightning cihazları şarj edebilirsinizLed gösterge ışığıGüçlü magnetik özelliği sayesinde şarj esnasında kolayca çıkmazNaylon örgülü tasarım sayesinde kı..
130,54TL
​Go Des GD-UC503 Attraction Magnetic Fast Data Lightning Usb CableMagnetik lightning usb kabloKablonun uç giriş kısmındaki magnetik özelliği sayesinde lightning cihazları şarj edebilirsinizLed gösterge ışığıGüçlü magnetik özelliği sayesinde şarj esnasında kolayca çıkmazNaylon örgülü tasarım sayesind..
130,54TL
Go Des GD-UC502 Magnetic Data Micro Usb CableMagnetik micro usb kabloKablonun uç giriş kısmındaki magnetik özelliği sayesinde micro girişli cihazları şarj edebilirsinizLed gösterge ışığıGüçlü magnetik özelliği sayesinde şarj esnasında kolayca çıkmazNaylon örgülü tasarım sayesinde kırılmalara karşı s..
125,32TL
Go Des GD-UC501 3 in 1 Magnetic Fast Charger & SYNC CableMagnetik 3 in 1 usb kabloKablonun uç giriş kısmındaki magnetik özelliği sayesinde lightning , type-c ve micro uçları kullanarak farklı cihazları şarj edebilirsinizLed gösterge ışığıGüçlü magnetik özelliği sayesinde şarj esnasında kolayca ç..
187,98TL
Go Des GD-UC11 Dual Lightning Headphone Audio & Charge AdapterAynı anda hem müzik dinleyebilir hemde şarj edebilirsinizKolay ve sorunsuz telefon konuşmasıLightning cihazlar için uyumludurKüçük olması sayesinde kolayca taşınabilir..
83,55TL
Go Des GD-UC088 Type-C To 3.5mm Çevirici Type-C girişini 3.5mm kulaklık girişine çevirin ve farklı modlarla eğlenceyi yaşayın6 değiştirilebilen mod ile kullanımSes değiştirme modu ( Kadın , erkek , çocuk sesleri)Saf ses moduDerin bass modu Sinema moduOyun moduKaraoke KTV moduHi-Res dijital..
187,98TL
​​GO DOES 2 İN 1 KULAKLIK VE ŞARJ ÇEVİRİCİ CONNECTORİPHONE MODELLERİ İÇİNDİRHEM 3,5MM GİRİŞ HEMDE LİGHTNİNG ŞARJ GİRİŞİ BULUNURAYNI ANDA HEM ŞARJ EDEBİLİR HEMDE KULAKLIK TAKABİLİRSİNİZ13 CM UZUNLUĞUNDADIRCİHAZA TAKTIP BLUETOOTH ÜZERİNDEN EŞLEŞME YAPTIKTAN SONRA KULLANILABİLİR...
156,65TL
Go Des GD-UC033 Type-C Dönüştürücü1 adet Type-C giriş1 adet 3.5mm girişKüçük ve kompaktMat alüminyum alaşım malzemeKolayca cebinizde ya da çantanızda taşıyabilirsinizKolay şarj etme ve kulaklık ile aynı anda kullanımGüvenli veri aktarımıKararlı ve verimli şarj15 cm uzunluk..
167,10TL
Go Des GD-UC029 Lightning To Usb Camera Adapterios 9.2 ve sonrası sürümleri destekler.Cihazınıza flash disk , kamera , mouse , klavye , oyun kolu vb. şeyleri bağlayarak kullanabilirsinizUsb kamera adaptörü ile fotoğrafları ve videoları yüksek çözünürlüklü dijital kameranızdan , telefon ve tabletiniz..
187,98TL
Go Des GD-UC026 2 in 1 Lightning AdapterÇift girişli Lightning ses adaptörüAynı anda müzik dinlerken şarj edebilirsiniz3.5mm giriş ve Lightning girişiYüksek kaliteli malzeme ve anti-oksidasyonAlüminyum alaşım metal gövdeKırılmaya ve aşınmaya dayanıklı dizayn edilmiş kablo ucu..
120,10TL
​​​​GO DOES uc019 KULAKLIK ÇEVİRİCİ CONNECTORİPHONE MODELLERİ İÇİNDİRLİGHTNİNG GİRİŞİ 3.5MM AUX GİRİŞİNE ÇEVİREN KULAKLIK ÇEVİRİCİ APARATTIR.4 FARKLI RENK SEÇENEĞİ MEVCUTTURTPE VE ALİMİNYUM MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR12 CM UZUNLUĞUNDADIR..
135,77TL
​​​GO DOES 3 İN 1 KULAKLIK, AUX VE ŞARJ ÇEVİRİCİ CONNECTORİPHONE MODELLERİ İÇİNDİRHEM 3,5MM GİRİŞ HEM LİGHTNİNG ŞARJ GİRİŞİ HEMDE LİGHTNİNG KULAKLIK GİRİŞİ BULUNURAYNI ANDA HEM ŞARJ EDEBİLİR HEM KULAKLIK TAKABİLİRSİNİZ HEMDE AUX KABLO TAKABİLİRSİNİZ.13 CM UZUNLUĞUNDADIRCİHAZA TAKTIP BLUETOOTH ÜZERİN..
198,42TL
​GO-DES GD-UC010 ADAPTÖRTYPE- C UÇTAN 3.5MM KULAKLIK VE TYPE-C GİRİŞE ÇEVİREN APARATTIRAYNI ANDA HEM ŞARJ EDEBİLİR HEMDE KULAKLIK KULLANABİLİRSİNİZ...
67,88TL
​Go Des GD-OR881 Lightning Dönüştürücü 1 adet lightning girişi1 adet 3.5mm kulaklık girişiKüçük ve kompaktDayanıklı aşınma önleyici malzemeKolayca cebinizde ya da çantanızda taşıyabilirsinizKolay şarj etme ve kulaklık ile aynı anda kullanımGüvenli veri aktarımı2A Şarj desteği12 cm uzunluk6mm in..
417,74TL
Go Des GD-HM807 2 in 1 Usb-C HDTV Kablo2 in 1 HDTV usb-c kabloMax 4K çözünürlük8 Dijital ses kanalıGüvenli veri aktarımı ve şarj1.8 Metre uzunlukType-C cihazlar için uyumludur..
229,76TL
Go Des GD-HM806 Lightning To HDMI Kablo1080p Full HD yüksek çözünürlük kalitesiiPhone XS Max ile uyumludurOyunlarda tam ekran görüntü eşleştirmeTV , dizüstü bilgisayar ve projektörlerde kullanabilmeKararlı sinyal iletimiBükülmeye ve kırılmaya dayanıklı metal alaşımlı kablo uçlarıParazit önleyiciSürü..
229,76TL
Go Des GD-HM805 HDMI 4K HD KabloYüksek kaliteli HDMI kablo4K Görüntü kalitesi3D DestekEş eksenli tasarım5 Metre uzunlukİletişim standartı 19 pinKaliteli bakır tellerPVC alaşımlı malzemeGüçlü iletken için 24K Altın kaplama bağlantı bölümüYeni nesil TV ler için 4K*2K ekran çözünürlüğü desteğiTV,Monitö..
156,65TL
Go Des GD-HM803 HDMI 4K HD KabloYüksek kaliteli HDMI kablo4K Görüntü kalitesi3D DestekEş eksenli tasarım3 Metre uzunlukİletişim standartı 19 pinKaliteli bakır tellerPVC alaşımlı malzemeGüçlü iletken için 24K Altın kaplama bağlantı bölümüYeni nesil TV ler için 4K*2K ekran çözünürlüğü desteğiTV,Monitö..
125,32TL
Go Des GD-HM801 HDMI 4K HD KabloYüksek kaliteli HDMI kablo4K Görüntü kalitesi3D DestekEş eksenli tasarım1.5 Metre uzunlukİletişim standartı 19 pinKaliteli bakır tellerPVC alaşımlı malzemeGüçlü iletken için 24K Altın kaplama bağlantı bölümüYeni nesil TV ler için 4K*2K ekran çözünürlüğü desteğiTV,Moni..
83,55TL
Go Des GD-HD716 2 in 1 Magnetic Car Holder Araç Telefon Tutucu İçindeki güçlü mıknatıs ile istikrarlı ve sabit tutma360 derece dönebilen oynar başlığı sayesinde cihazınızı istediğiniz şekilde kullanma ve kontrol edebilmeTek elle kolayca kullanabilirsinizHem kıskaç ile aracınızın havalandırmasın..
156,65TL
Go Des GD-HD712 Magnetic Car Holder2 adet kablo koyma kanalı sayesinde kolaylıkla kablolarınızı düzenleyebilirsinizŞık parlak ve pratik tasarımYapışabilen stand sayesinde istediğiniz zemine konumlama3M kaliteli yapıştırıcı sayesinde telefonunuzu güvenle tutarKaliteli ve güçlü mıknatısManyetik tutucu..
99,21TL
Go Des GD-HD709 Bisiklet ve Motorsiklet Telefon Tutucu 4.7 - 6.5 inç arası tüm telefonları desteklerDarbe önleyici ABS malzemesi sayesinde tüm sarsıntı ve şoklara karşı dayanıklıBisiklet , motosiklet , bebek arabası , alışveriş sepeti gibi geniş kullanım yelpazesi​360 derece dönebilen aparatı s..
130,54TL
Go Des GD-HD708 Magnetic Car Holder Araç Telefon TutucuYıkanabilir manyetik araç tutucu3M yapıştırıcı sayesinde düz zeminlere yapıştırarak kullanabilirsiniz360 derece dönebilen gövde dizaynıFarklı zeminlerde kullanılabilirTek elle kullanımTelefonunuzu her zaman ön planda tutunŞık ve kullanımı kolayG..
135,77TL
Go Des GD-HD707 Masa Tablet - Telefon Tutucu 13’’ inç e kadar tablet ve telefonları desteklerKatlanıp kapatılabilen kompakt tasarımAyarlanabilen başlık tasarımı2 seviye ayarlanabilen boyun dizaynıDoğru duruşu sayesinde boyun ağrılarını ,kamburluğu ve miyopluğu önleyici tasarımKaymaz silikon aya..
130,54TL
Go Des GD-HD702 Masa Tablet - Telefon TutucuMagnetik güçlü mıknatısı sayesinde cihazınızı güvenle tutarKatlanıp kapatılabilen kompakt tasarımAyarlanabilen başlık tasarımı60 derece ayarlanabilen ve ekstra 50mm boyun dizaynıDoğru duruşu sayesinde boyun ağrılarını ,kamburluğu ve miyopluğu önleyici tasa..
135,77TL
Go Des GD-HD699 Araç Telefon Tutucu360 Derece dönebilme özelliğiTek elle kolay ve güvenli kullanımTek tuş ile telefonu bırakma2 dirsekli boyun tasarımı sayesinde istediğiniz konumda ayarlayabilmeSarsıntılara karşı cihazınızı güvenle tutarArabanızın camına veya göğüs kısmına vakum aracılığı ile kolay..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 166 (4 Sayfa)