mobileteknik.com
Alışveriş Sepetim

Lapan markalı ürünler

LAPAS E10 KULAKLIKMÜZİĞİN RİTMİNE KAPILINKUMANDA VE KONUŞABİLME ÖZELLİĞİKULAK İÇİ TASARIMYÜKSEK KALİTE SES VE BASS PERFORMANSI MEVCUTTUR3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİNE SAHİP TÜM CİHAZLAR KULLANABİLİR.ŞIK TASARIM..
123,69TL
​​​​LAPAS SERİSİ I6S ​MP3 STEREO KULAKLIKKUMANDA VE KONUŞABİLME ÖZELLİĞİDENGELİ SES DAĞILIMI ÖZELLİĞİKULAK İÇİ TASARIMYÜKSEK KALİTE SES VE BASS PERFORMANSI MEVCUTTUR3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİNE SAHİP TÜM CİHAZLAR KULLANABİLİR...
82,46TL
​Lapas E15 Type-C KulaklıkTYPE-C CİHAZLAR İÇİN UYUMLU KULAKLIKHİ-Fİ SES KALİTESİSU GEÇİRMEZ TASARIMKULAK KISIMLARINDA MANYETİK SUSPANSİYONULTRA ESNEK KABLOEXTREME BASS SİSTEMİKULAK İÇİ KULAKLIK250 SAATE KADAR BEKLEME SÜRESİRAHAT KULLANIM..
123,69TL
LAPAS 3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIKKULAK İÇİ KULAKLIK1200MM UZUNLUKHD SES KALİTESİRAHAT DİNLEME VE KONUŞMA..
45,35TL
​LAPAS E3 3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIKERGONOMİK DİZAYNKULAK İÇİ KULAKLIK TASARIMIKALİTELİ SES AKTARIMI..
70,09TL
Lapas E5 Type-C KulaklıkTYPE-C CİHAZLAR İÇİN UYUMLU KULAKLIKHİ-Fİ SES KALİTESİULTRA ESNEK KABLOEXTREME BASS SİSTEMİRAHAT KULLANIM..
74,22TL
Lapas C1 3.5mm Kulaklık3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIKKULAK İÇİ KULAKLIKHD SES KALİTESİRAHAT DİNLEME VE KONUŞMAİOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU..
97,92TL
​​Lapas V2 3.5mm Kulaklık3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIKKULAK İÇİ KULAKLIKHD SES KALİTESİRAHAT DİNLEME VE KONUŞMAİOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU..
97,92TL
​Lapas E9 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKulak içi tasarımKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı örgülü şık tasarımKaliteli bassHD Stereo ses kalitesi3.5 MM kulaklık girişine uygun tüm cihazlarda kullanılabilir..
92,77TL
​Lapas G2 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKulak içi tasarımSuya karşı dayanıklı dizaynUltra esnek kabloKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı örgülü şık tasarımKaliteli bassHD Stereo ses kalitesi3.5 MM kulaklık girişine uygun tüm cihazlarda ..
70,09TL
​​Lapas G3 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiSuya karşı dayanıklı dizaynUltra esnek kabloKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı örgülü şık tasarımKaliteli bassHD Stereo ses kalitesi3.5 MM kulaklık girişine uygun tüm cihazlarda kullanılabilir..
74,22TL
​Lapas G7 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKulak içi tasarımKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı örgülü şık tasarımKaliteli bassHD Stereo ses kalitesi3.5 MM kulaklık girişine uygun tüm cihazlarda kullanılabilir..
74,22TL
Lapas E8 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı örgülü şık tasarımKaliteli bassHD Stereo ses kalitesi3.5 MM kulaklık girişine uygun tüm cihazlarda kullanılabilir..
92,77TL
​​​Lapas G1 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı örgülü şık tasarımKaliteli bassHD Stereo ses kalitesi3.5 MM kulaklık girişine uygun tüm cihazlarda kullanılabilir..
72,16TL
Lapas G9 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı örgülü şık tasarımKaliteli bassHD Stereo ses kalitesi3.5 MM kulaklık girişine uygun tüm cihazlarda kullanılabilir..
118,54TL
​​​​​LapasLapas Xman X2 3.5mm Kulaklık3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIKKULAK İÇİ KULAKLIKHD SES KALİTESİRAHAT DİNLEME VE KONUŞMAİOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU..
113,39TL
​​Lapas G8 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKulak içi tasarımSuya karşı dayanıklı dizaynUltra esnek kabloKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı örgülü şık tasarımKaliteli bassHD Stereo ses kalitesi3.5 MM kulaklık girişine uygun tüm cihazlarda..
118,54TL
​Lapas A6 Type-C Kulaklık Ergonomik pürüzsüz kulaklık tasarımı Yüksek ses kalitesi DAC çip type-c kulaklık girişi sayesinde daha net ses kalitesiGecikme ve gürültü olmadan ses aktarımı14.2 mm diyafram aralığı3 nokta dizaynı sayesinde konforlu kullanım Akıllı dijital decoding çip ..
57,72TL
Lapas i7S Lightning Kulaklık Ergonomik pürüzsüz kulaklık tasarımı Bluetooth ile cihazınıza bağlayıp, lightning girişi cihazınıza takarak kullanabilirsiniz.Yüksek ses kalitesi Lightning girişin yan tarafındaki lightning giriş sayesinde cihazınızı aynı anda şarja takabilirsinizGecikme v..
206,16TL
Lapas i11S 3.5mm Kulaklık Ergonomik kulak içi yumuşak silikonlu kulaklık tasarımı 6D panaromik güçlü Bass sistemiYüksek saflıkta oksijensiz bakır teller sayesinde ses parazit olmadan kaliteli bir şekilde iletilirTPE esnek kablo dizaynı çekmelere ve bükülmelere karşı dirençlidirGecikme ve g..
87,62TL
Lapas A8 3.5mm Kulaklık 2 hoparlörlü güçlü ses tasarımıKulak içi çok küçük ve hafif ergonomik dizaynUzun süreli kullanım için konforlu kulaklık ucuSüper yumuşak silikon malzemeHi-Fi Superior Ses kalitesiDayanıklı veri iletim hattıHafif ve kolay taşınabilirTer ve suya dayanıklı ve parmak izi önl..
113,39TL
Lapas A1 3.5mm Kulaklık Ses Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKulak içi tasarımUltra esnek kabloKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı şık tasarımKaliteli bassDahili gürültü önleyici mikrofonHD Stereo ses kalitesi360 Derece canlı ses efekti3.5 MM kulaklık ..
55,66TL
Lapas A3 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiKulak içi tasarımUltra esnek kabloKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı şık tasarımMetal kulaklık gövdesi ile güçlü bir dayanıklılıkKaliteli bassDahili gürültü önleyici mikrofonHD Stereo ses kalitesi..
72,16TL
Lapas A4 3.5mm KulaklıkSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiUltra esnek karışmayı önleyici kablo dizaynıKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı şık tasarımMetal kulaklık gövdesi ile güçlü bir dayanıklılıkKaliteli bassDahili gürültü önleyici mikrofonHD Stereo se..
82,46TL
Lapas 12-S 3.5mm Kulaklık360 derece 3 yönlü ses çıkışıSes Kumanda etme ve konuşabilme özelliğiUltra esnek karışmayı önleyici kablo dizaynıKonforlu, kulak içinde rahatça durabilmeKopmaya ve deforme olmaya dayanıklı şık tasarımKaliteli bassDahili gürültü önleyici mikrofonHD Stereo ses kalitesiHafif ko..
92,77TL
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)