Ana Menü
Alışveriş Sepetim

Sugon T26D Kalem Havya Lehimleme İstasyonu

Sugon T26D Kalem Havya Lehimleme İstasyonu
Sugon T26D Kalem Havya Lehimleme İstasyonu
Sugon T26D Kalem Havya Lehimleme İstasyonu
Sugon T26D Kalem Havya Lehimleme İstasyonu
Sugon T26D Kalem Havya Lehimleme İstasyonu
1.619,92TL
Anlaşmalı kartlara göre taksit imkanları bulunmaktadır.
Açıklama:
 
SUGON T26D hassas lehimleme istasyonu, kurşunsuz 2S hızlı ısıtma 80W güç elektrikli lehimleme istasyonu JBC lehim ucu için uygundur.
 
2 saniye geçici ısınma insanlaşmış tasarım, bakım personeli kullanımı için uygun, yenilikçi tasarım, yüksek kalite garantisi,Hassas demir kafa JBC 210 kolu ile kullanılabilir
 
Özellik:
 
1: üç bellek kanalı CH1, CH2, CH3 ve her kanalın sıcaklığı depolama ve geri çağırma için ayrı olarak ayarlanabilir
2: kolay gerçek zamanlı çalışma, kolu tutucuya yerleştirildiğinde hemen uyku moduna geçer
3: tek çipli mikro bilgisayar kontrol sistemi, kullanıcının daha düşük bir sıcaklıkta çalışabileceği ve lehim kalitesini ve çalışma verimliliğini artırabileceği anlamına gelen, havya kafa sıcaklığının hızla yükselmesini sağlayabilir. Havya uyku durumunda olduğunda, ısıtma elemanının ömrünü uzatabilir
 
Uygulama:
 
Giriş voltajı: 220V/110V 50HZ
Çıkış sıcaklığı: 200 ~ 500 santigrat derece
Güç: 80W
Maksimum ortam sıcaklığı: 40 ℃
Sıcaklık kararlılığı: ± 2 ℃/hava akışı ve yük yok
Toprak direncine İpucu: <1Ω(DC)
Toprak potansiyeline ipucu: <25mV(True RMS)
Sadece demir standı dokunmak için sapın metal kısmını kullanın (keskin ucu kullanmayın) sıcaklık hemen 15 saniye boyunca 80 derece yükselir

Aksesuar ürünleri iade ve değişimi için ;

Ürünlerin paketlerinin hasar görmemiş olması ve yeniden satışa elverişli olması gerekmektedir. Aksi halde paketleme ücreti düşülüp ücret iadesi ona göre yapılacaktır.

Yedek Parça ürünlerin iade ve değişimi için ;

LCD Ekranlar : Ön, arka jelatin ve garanti etiketlerinin hasar görmemesi ve kaldırılmamış olması gerekmektedir. Ürünlerin sadece soketini takarak test işlemini yapınız ardından montaj işlemine geçiniz. Test işleminden geçemeyen ürünleri montaj yapmayınız hasar vermeyiniz.

Bataryalar : Herhangi bir fiziksel hasar olmaması gerekmektedir. Yapışkanlı bataryalarda sökme esnasında ürüne hasar verilmemesi gerekmektedir.

Diğer Yedek Parçalar : Üzerindeki jelatin sökülmüş yada hasar görmüş, firmamızın garanti etiketleri yırtılmış yada hasar görmüş, iletken bacakları lehimlenmiş, filmli ürünlerin filmlerinin zedelendiği yada çıkarıldığı, ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır. Bu maddelerden hiç biri başınıza gelmedi ise ürünü iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

Para İadesi : 

Kredi kartı yada banka kartı ile verilen siparişlerin iadesi onay işlemi sonrasında 3-5 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreç pos ve banka sürecidir.

Havale yada EFT ile verilen siparişlerde ücret iadesi onay işlemi sonrasında 2-3 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreçte banka bilgilerinin mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi