mobileteknik.com
Alışveriş Sepetim

Cep Telefonu - Tablet Yedek Parçaları

Cep Telefonu Tablet Yedek Parça

Cep telefonu ve tablet kullanımın yaygınlaşması ile birlikte bu teknolojik ürünler hayatımızın vazgeçilemez birer parçası haline geldi. Bu sebepten dolayı cep telefonları başta olmak üzere cep telefonu, tablet, akıllı saat ve bilekliklere yönelik yeni bir sektör ve pazar oluşmuştur. Bu pazarın büyük bir kısmını cihazlar oluştururken diğer büyük bir kısmını da cep telefonu ve tabletlerin sorunsuz çalışabilmesi için yedek parçalar oluşturmaktadır. Bu kategorilerde ihtiyacınıza yönelik aradığınız bütün cep telefonu tablet yedek parçaları uygun fiyatlar, bol çeşit ve taksit seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Cep Telefonu ve Tablet Ekran ve Dokunmatik Modelleri

Cep telefonlarımız artık her zaman yanımızda olan ürünler. Bu sebepten dolayı ister istemez ekran kırılması, çizilmesi, dokunmatik bozulması gibi sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Bu sorunlar çoğunlukla ekran kırılmasıdır. Cebinizde ya da çantanızda taşıdınız telefonlarınız beklenmedik kaza sonucu düşebilir ekranı kırılabilir ya da paramparça olabilir. İşte tam bu durumda imdadınıza biz yetişiyoruz ve sizleri yeni bir telefon alma maliyetinden kurtarıyoruz. Cep telefonu tablet yedek parça kategorimizde aradığınız her marka model telefon için orijinal, yan sanayi seçenekleri ile ekranlar dokunmatikler mevcuttur. Satın alacağınız bu ürünler sayesinde telefon veya tabletlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

En Sık İhtiyaç Duyulan Yedek Parçalardan: Batarya

Söz konusu cep telefonu yedek parçaları olduğu zaman akla gelen ilk malzeme ekran ise ikincisi de mutlaka batarya oluyor. Yine sık kullanımdan kaynaklanan bir sorun olan şarj sorunu neticesinde telefonlarımızı günde en az birkaç defa şarja takmak durumunda kalıyoruz. Bu da doğal olarak cep telefonu bataryası üzerinde uzun vadede olumsuz etkilere yol açarak bataryanın ömrünü kısaltabiliyor. Bu noktada bataryası ölmüş olan bir cep telefonu ile karşı karşıya kaldığınız zaman tek seçeneğiniz elbette ki telefonunuzu değiştirmek değil. Model ve marka uyumlu yeni bir telefon bataryası satın alarak çok daha uygun bir fiyata telefonunuzu yenileyebilir ve ömrüne ömür katabilirsiniz. Tabii satın alacağınız yeni bataryanın eskisine nazaran daha uzun ömürlü olmasını isterseniz telefonunuzu şarja takarken belli başlı kurallara uymanız gerekir. Bataryanızın, dolayısıyla da telefonunuzun daha iyi performans gösterebilmesi için sitemizde bulunan çeşitli şarj aletleri arasından seçim yapmanız mümkün.

Telefon Kasası, Kapağı ve Diğer Yedek Parçaları

Cep telefonu ekranları ve bataryalarının yanı sıra cep telefonu yedek parçaları kategorimizde cep telefonlarınız ve tabletleriniz için Kasa, Kapak, Flex Kablolar, Tuş Takımları, Sim Yuvaları, Açma Kapama Düğmeleri, Ses Düğmeleri, Tamamen Orijinal Piller, Tamir Malzemeleri gibi ürünler de mevcuttur. Başta Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi olmak üzere tüm popüler cep telefonu markalarının ürünlerini bu kategorilerde bulabilirsiniz. Bütçenize uygun batarya fiyatları ve ekran fiyatları için kategorimizde gezinebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun parçaları bulabilirsiniz.