mobileteknik.com
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Farkındayız...

Bu pazara, pek çok üretici tarafından, kullanım alanına göre, birbirinden farklı yüzlerce model seçeneği sunuluyor.
Modellerin kalite ve kullanım şekline ya da tamamen sizin zevk ve ihtiyaçlarınıza göre, kullanım şeklini farklılaştıran ya da farklı ve zaruri ihtiyaçları karşılayan pek çok orjinal aksesuar ve yedek parçayı son derece geniş seçenek ve uygun fiyatlarla mobileteknik.com’da sizlerle buluşuyor.

Cep telefonunuz ve tabletiniz için aradığınız en uygun fiyatlı orjinal aksesuarlara ve yedek parçalara son derece basit kullanımı ile sitemizde kolayca ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz
2011 yılında cep telefonu aksesuar ve yedek parça sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek için ; çeşitli uluslararası şirketlerde, yönetim, organizasyon, satış, pazarlama ve tanıtım alanlarında uzun yıllar çalışmış, bu süreçte elde ettiği birikim ve deneyimini kendi işine aktarmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda her zaman %100 müşteri memnuniyeti için çalışan profesyonellerin bir araya gelmesi ile kurulan bir toptan veya perakende cep telefonu ve tabletlerin aksesuar ve yedek parçalarını bulabileceğiniz bir online alışveriş sitesidir.


Güvenilir
mobileteknik.com ürün portföyünde, cep telefonunlarınız için ihtiyaç duyduğunuz bütün aksesuar ve yedek parçaları yer almaktadır.
Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler, ana üretici firmalar tarafından ithalat sırasında denetlenmekte ve orjinalliği onaylanmaktadır.
Ürünler, MobileTeknik.com tarafından özel olarak ambalajlanmaktadır.
Sunulan ürünlerin her biri, MobileTeknik.com’a ait hologram etiket taşımaktadır.
Ödeme sistemlerimizde bu günün koşullarında en güvenilir şifreleme ve güvenlik yazılımlarını kullanmaktadır.
Sistem, SSL 256 Bit tarafından korunmaktadır.
Kredi kartı ve banka bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde kaydedilmemekte, anlaşmalı bankalarımız tarafından işlemler yapılmaktadır.


Ekonomik
mobileteknik.com'da yer alan tüm ürünler, telefon üreticilerinin, yurt içi ve yurt dışı ana distribütörlerinden en uygun fiyatlarla tedarik edilerek sizlere sunulmaktadır. mobileteknik.com'da orijinal ürünleri, emsal ürünlerin perakende fiyatlarına göre daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Öncü
mobileteknik.com , sizin için cep telefonu pazarını yakından takip ediyor.
En yeni modellerin, en çok satan ürünlerin aksesuarlarını ve yedek parçalarını sizlere hızlı bir şekilde sunabilmek adına her zaman öncü olmayı hedefliyor.