mobileteknik.com
Alışveriş Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

1 ) Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
İnternet sitemizden ürün satın alabilmek için üye olmak zorunda değilsiniz. Siparişiniz için sizden Ad-Soyad, E-Posta adresi ve Telefon numarası istenmektedir. Verdiğiniz iletişim bilgileri siparişinizde oluşabilecek sorunlar nedeniyle size yapılacak olan geri dönüşlerde kullanılmaktadır.

2 ) Siparişim hangi kargo ile gelecek?
Siparişleriniz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo ve Moto Kuryeler ile gönderilmektedir.

3 ) Siparişim neden hala “ Hazırlanıyor ” görünüyor?
Siparişler çalışma saatleri içerisinde sırayla kontrol edilmektedir. Siparişinizin durumu “ Hazırlanıyor ” olarak görünüyorsa paketleme için sıraya alınmış demektir. Satın aldığınız ürünlerin tamamı “ Aynı gün kargo ” etiketine sahipse ürününüz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. Aynı gün kargo etiketi yoksa siparişinizin durumunda “ Ürün temin ediliyor ” yazacaktır.

4 ) Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?
Aradığınız ürüne en kolay sitemizin arama kısmından ulaşabilirsiniz.

5 ) Aynı gün kargo ne demek?
Hafta içi saat 15:00’ya kadar sipariş vermeniz durumunda “Aynı gün kargo” etiketi bulunan ürünler, o gün içerisinde kargoya teslim edilir ve İstanbul’a olan uzaklığınıza göre 1-3 iş günü içerisinde size teslim edilir. 15:00’dan sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Aynı gün kargo ifadesi ürünlerinizin aynı gün içinde size teslim edileceği anlamına gelmez.

6 ) Kargom verdiğim adrese ne zaman ulaşır?
Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. İstanbul’a uzaklığı 600 km.’ye kadar olan illere, ürünlerinizin kargoya teslim edilmesinden sonra 24 saat içerisinde teslimat yapılır. 600 km.’den uzak iller için bu süre 2-3 gün sürmektedir.

7 ) Yurtdışına ürün gönderiyor musunuz?
KKTC’ ve gönderim sadece 30-40 TL arasında kargo ücreti ödenerek sipariş verilmektedir. Diğer yurt dışı ülkelerine gönderim yapılamamaktadır.

8 ) Toptan ürün almak istiyorum, ne yapmalıyım?
Toptan ürün almak için bayi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bayi onayından sonra dilediğiniz ürünü size özel fiyat ile satın alabilirsiniz.

9 ) Siparişimi kargo şubesinden teslim almak istiyorum, ne yapmalıyım?
Ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Bunun için sipariş formunda Adres kısmına, ürünleri teslim almak istediğiniz Yurtiçi Kargo şubesinin İl, İlçe ve Şube ismi bilgisini yazmanız yeterlidir.

10 ) Renk seçmedim, bana hangi renk göndereceksiniz?
Renk seçimi yapmadığınız takdirde, ürünün ana resminde bulunan renkten gönderilmektedir. Sipariş durumunuz “ Hazırlanıyor ” olarak görünüyorsa Müşteri Temsilcimizi arayarak renk seçimi yapabilirsiniz. Ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra renk seçimi yapılamamaktadır.